BOSS SYSTEMS, CI SERVIS SK a L.L. LUK - členmi skupiny

Spoločnosť BOSS SYSTEMS s.r.o. si za pomerne krátke obdobie svojej existencie si svojou činnosťou spoločnosť vybudovala významné postavenie medzi renomovanými spoločnosťami, opiera o mnohoročné skúsenosti manažmentu. Poskytujeme svoje služby pre významné hospodárske, obchodné, administratívne a finančné inštitúcie Slovenska a to ako v štátnom, tak aj súkromnom sektore. Sme schopní poskytnúť svoje služby klientom na celom území Slovenska.

Spoločnosť BOSS SYSTEMS od roku 2015 rozšírila svoje portfólium o stavebnú činnosť, pri ktorých využíva aj kapacity a dlhodobé skúsenosti partnerských spoločností v skupine.

Spoločnosť L.L.LUK má ambíciu byť stabilným hráčom na trhu stavebných činností. " Firmu sme budovali 10 rokov a vstup do skupiny je zhodnotením našej doterajšej práce a veríme, že získame ešte viac spokojných klientov aj vďaka zázemiu skupiny “ povedal k spojeniu Ladislav Lukačko.

Spoločnosť CI SERVIS SK úspešne a na vysokej úrovni poskytuje služby v oblasti bezpečnostných systémov, PC sietí a elektroinštalácii od roku 2007.

 
späť