PLOTY, OPLOTENIA a PLOTOVÉ SYSTÉMY

Ploty a oploteniaRealizujeme budovanie betónových a drôtových plotových systémov.

Ponúkame betónové oplotenia rôzneho druhu a dizajnu hodiace sa ku každej nehnuteľnosti bez ohľadu na veľkosť plochy a druhu terénu, napr. od spol. BaM. Rozmanitosť tvarov a niekoľko desiatok druhov výplní, od najjednoduchších a klasických riešení až po originálne tvary. Technológia je jedinečná a životnosť plotov je niekoľko násobná ako pri bežných plotoch.

Novinkou sú betónové ploty Exlusive, kde sa používa technológia kyselín a konečný efekt sa nedá rozoznať od prírodného kameňa. Bridlica je prispôsobená, tak aby čo najviac kopírovala prírodný kameň. Betónové ploty sú dostupné každému zákazníkovi a je možné si vybrať technológiu, dizajn podľa vlastnej fantázii a sna. Ponúkame široký sortiment najrôznejších vzorov a farebných prevedení. Zo všetkých betónových plotov je možné obojstranné prevedenie.

Dodávku plotov Vám ponúkame na kľúč, kde máte: poradenstvo, cenovú ponuku, zameranie, dopravu a montáž. Pre veľký dopyt sme rozšírili našu ponuku o jednoplatňové obojstranné ploty. Prednú stranu tvorí vzor Bridlica alebo Drevo, na zadnú stranu si môžete zvoliť jeden zo vzorov Drevo Foršňa alebo Kameň Dekor v rôznych farebných odtieňoch.

 
späť